У Вараський громаді під час акустичного вечору збирали кошти для ЗСУ

Вараський молодіжний центр "Гуркіт" організував благодійний акустичний вечір просто неба "Співучі та нескорені".

У неділю мешканці та гості Вараської громади змогли пригоститися безалкогольним глінтвейном, чаєм, насолодитися виконанням українських хітів та авторськими піснями талановитої молоді нашої громади, а також взяти участь у розіграші подарунків від спонсорів вечору за донат для ЗСУ.

Наприкінці вечора серед учасників розіграшу обрали переможців, котрі отримали подарункові сертифікати.

Загалом спільними зусиллями вдалось зібрати 11 500 грн, які спрямують на підтримку Збройних сил України.

Дякуємо усім, хто прийшов на акустичний вечір та долучився до збору коштів! Разом до Перемоги!

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!