Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.  Це свято  тих, хто визначив свою долю, як служіння Батьківщині, обрав відповідальну професію військового і  вважає  захист співвітчизників справою всього життя.

У нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності. Серед них на стoрoжі України зі збрoєю в руках стоять і наші земляки, які ризикуючи власним життям виконують бойові та інші надзвичайно важливі завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Дякуємо  кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.

Схиляю голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

В цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, злагоди і добра, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі, мирного неба над головою.

З повагою, міський голова С.Анощенко