Рятувальники провели інструктивну нараду з керівниками закладів освіти міста

01 грудня в управлінні освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради працівниками Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено інструктивну нараду з керівниками закладів освіти.

Метою проведення наради було убезпечення життя та здоров’я дітей, працівників закладів освіти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі пожеж під час підготовки та відзначення Новорічних та Різдвяних свят.

Головний інспектор Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС у Рівненській області старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор Шевчук наголосив на необхідності виховання у дітей навичок культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі дотримання основних вимог пожежної безпеки. Також було поінформовано про стан із загибеллю людей (дітей) на пожежах протягом 2016 року на території Рівненської області.

На завершення рятувальники подякували освітянам за роботу, яку вони приділяють для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на підконтрольних об’єктах.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС