"Заграва" віддала шану героям та співала повстанські пісні

7 лютого у Володимирці відбулось відзначення першого бою військового відділу — сотні для спеціальних завдань, яка під командуванням Григорія Перегіняка на псевдо "Коробка" рано-вранці 73-роки тому розбила у селищі німецький гарнізон, вивісивши на жандармерії жовто-блакитний стяг.

Цікавим та інформативним видався виступ живого учасника того бою Степана Сидоровича Бакунця, який у свої 90 років з великим задоволення приїхав віддати шану побратимам та порадіти з тодішньої перемоги.

У концерті повстанської пісні взяв участь і народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Заграва»,  який виконав улюблені багатьма  повстанські пісні.

По закінченню офіційної частини усі присутні мали змогу скуштувати повстанських страв - куліш та запечену картоплю з салом, за що вони були надзвичайно вдячні місцевим кухарям.

Організатори подякували учасникам, спонсорам (меценату і бізнесмену Віктору М'ялику та депутату райради від ВО «Свобода» Валерію Безушку ) та пообіцяли від цього дня відзначати у районі всі патріотичні події, щоб наступні покоління не забували якою ціною нам дісталась Незалежність та чого нам коштує її захист сьогодні.