Сесію перенесли через відсутність кворуму

30 листопада 2016 року під головуванням міського голови Сергія Анощенка пройшло І пленарне засідання 12 сесії Кузнецовської міської ради 7 скликання. Нерозглянутими того дня залишилися 23 проекти рішень. Тож під час ІІ пленарного засідання Кузнецовської міської ради, яке мало відбутися сьогодні, 9 грудня 2016 року, депутати планували розглянути ряд міських програм та ще декілька важливих проектів рішень. Зокрема, питання щодо проведення міського консультативного референдуму та проект рішення «Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року №21 «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VII скликання, затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами».

Втім, ІІ пленарне засідання 12 сесії довелося перенести через відсутність кворуму. На сесію прийшло лише 16 депутатів з 34.  Тож, як зазначив міський голова Сергій Анощенко, ІІ пленарне засідання 12 сесії відбудеться 20 грудня 2016 року.