Житло повернуть громаді

У липні 2014 року рішенням виконавчого комітету Кузнецовської міської ради було надано службове житло Олегу Кульбашному, який на той час перебував на посаді начальника Кузнецовського міського відділу міліції УМВС України в Рівненській області.

1 грудня 2014 року О.Кульбашний був звільнений з органів внутрішніх справ у зв'язку з досягненням граничного віку (45 років), втім, службове житло повертати громаді міста не став. Тож виконавчий комітет Кузнецовської міської ради звернувся до суду з позовом до О.В. Кульбашного про виселення з службового житлового приміщення.

Володимирецький суд у задоволенні даного позову відмовив за безпідставністю. Втім, колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області рішення Володимирецького суду скасувала та ухвалила нове рішення: позов виконавчого комітету Кузнецовської міської ради задовольнити та виселити Кульбашного Олега Володимировича з службового житлового приміщення – квартири №46 м-н Перемоги без надання іншого житлового приміщення.

29 листопада 2016 року судом видано виконавчий лист про виселення Кульбашного О.В. із службового житлового приміщення. 9 грудня 2016 року виконавчий лист направлено до відділу державної виконавчої служби Кузнецовського міського управління юстиції.