Поліцейські міста взяли участь у проведенні заходів проти насильства

Із 25 листопада, тобто із у Міжнародного дня із протидії гендерному насильству, до 10 грудня, тобто до Дня прав людини, в Україні проходить всесвітня акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до таких актуальних проблем як попередження насильства в сім’ї, попередження насильства,  захист прав громадян та формування ненсильницької ідеології в суспільстві.

 

До проведення заходів в рамках вказаної акції долучилися і працівники Варашського відділу поліції, взявши учась у засіданні міського Круглого столу «Проблеми насилля в сім’ї та учнівському середовищі», який проводився 09 грудня у Кузнецовській гімназії. У засіданні взяли участь працівники міських загальноосвітніх шкіл, лідери учнівського самоврядування, голови батьківських комітетів, а також працівники державних установ: управління освіти, служби в справах дітей, міського соціального центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, педіатричного відділення спеціалізованої медико-санітарної частини №3. 

 

 

Захід проводився під гаслом «Скажи стоп насильству». Кожен із учасників висвітлив у своєму виступі найгостріші аспекти насильства у сім’ї та учнівському середовищі, а також інформував про існуючі шляхи вирішення таких проблем. 

Старший інспектор сектору ювенальної превенції Варашського ВП Зоряна Мельник, у своєму виступі визначила дії, що розцінюються як насильство; надала практичні рекомендації як дітям, так і батькам, як запобігти насильству; роз’яснила порядок звернення до поліції у разі порушення прав та законних інтересів дітей, та способи реагування на повідомлення про такі випадки.

Проблеми насильства у суспільстві є досить актуальними. Проведення подібних заходів є черговою сходинкою у їх вирішенні, так як направлені на підвищення рівня правової культури дітей, поширення знань про права і свободи громадянина, та способи їх реалізації та захисту.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області