Звернення міського голови Сергія Анощенка до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори!

Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це визначено Указом Президентом України №945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам'яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

Нині ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Від громади міста та себе особисто, щиро бажаю всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам'ять…

З повагою, міський голова Сергій Анощенко

14 грудня 2016 року в Палаці культури ВП «Рівненська АЕС» відбудуться урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

16.00 год.  Реєстрація ліквідаторів аварії на ЧАЕС за наявності документу, що посвідчує особу (фойє І поверху Палацу культури)

16.00 год.  Фотовиставка «Чорнобиль очима польських науковців. 30 років після катастрофи» (гостинна ІІ поверху Палацу культури)

17.00 год.  Урочистості та вручення нагород учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (актова зала Палацу культури).

До участі в урочистостях запрошуються учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, члени їх родин та громадськість міста.