Робімо добро, поки маємо час

З метою організації надання допомоги дітям Луганщини та військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО,   з 14 листопада по 12 грудня 2016 року в місті проводилася акція до Дня Святого Миколая у рамках загальнообласної акції «Не будь байдужим!».

Здавна українці вирізнялися добротою, чуйністю, умінням розділити чужий біль. Для них впустити на нічліг подорожнього, дати води чи шматок хліба убогому, захистити слабшого було звичайною справою. Чи збереглися ці гарні риси в українців донині показала акція, яка проводилася в місті, до Дня Святого Миколая. Метою акції було надання допомоги дітям Луганщини та військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО.

Не залишилися байдужими та долучилися до збору гуманітарної допомоги працівники виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, Кузнецовського міського центру зайнятості, ПП фірми «Імбекс», КЗ «Парк культури і відпочинку», «Ощадбанку», Управління Державної казначейської служби у м.Вараш Рівненської області,  служби  у справах дітей виконавчого комітету, а також діти та педагогічні працівники  ЗОШ №4,  ДНЗ №5,  ДНЗ №11, Кузнецовської гімназії, Будиноку дитячої та юнацької творчості, мешканці міста Валентина Бортнік, Вадим Дембовський, Володимир Дешко, Оксана Ярошик, Оксана Базелюк.

В ході акції було зібрано велику кількість дитячого одягу, продуктів харчування, солодощів, дитячих іграшок, шкільне приладдя, засоби гігієни тощо. І як завжди наші діти підготували  для своїх однолітків та вояків АТО душевні листівки і малюнки.

Звичайно, що у цей скрутний для нашої країни та українців час такі акції будуть проводиться іще не один раз. Тож нехай наші серця завжди будуть відкриті до людей. Поспішаймо робити добро і не будьмо байдужими до чужої біди!