"Барви життя"

В жовтні 2016 року у приміщенні Рівненського обласного центру інвалідного спорту відбувся регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями"Барви життя".

Фестиваль проводиться щорічно з метою розвитку та підтримки творчих здібностей осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Учасники фестивалю продемонструвалисвої таланти у вокально-хоровому, хореографічному жанрах, інструментальному виконанні, театральному мистецтві та художній творчості.

У мистецькому дійстві брали участь представники обласної організації Українського товариства сліпих, клубу учбово-виробничого підприємства УТОС, клубу «Крок» центру інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату. Окрім місцевих на фестиваль завітали учасники із Острозького та Рівненського районів, а також Вараша.

Наше місто представляли Катерина Левкова (вокал) та Анастасія Самойлова (читець), які стали лауреатами фестивалю та були запрошені на заключний етап фестивалю у м.Київ.

Вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Умійко» КЗ «Кузнецовський міський центр реабілітації дітей-інвалідів ім.З.Матвієнко»показали свою творчість на виставці робіт і також були запрошені до міста Києва.

Лауреати регіонального етапу представлялиРівненщинуна Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», який проводило Міністерство культури України у м.Києві (Український дім) 05 грудня 2016 року. Всього на заході було представлено 14 областей нашої держави. Наші учасники достойно себе представили, отримали гарні відгуки та були нагороджені дипломами учасників Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Учасники фестивалю виражають подяку за моральну та фінансову підтримку відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (Перепич Т.В.) та центру дозвілля (Ковбасюк М.М.).