Святий Миколай, до нас завітай!

Із сивої давнини 19 грудня український народ відзначає день Святого Миколая. Цей день особливо урочистий. Вважається, що цей Святий є захисником усіх бідних і знедолених. Та найбільше його вшановують діти, вони свято вірять в існування цього доброго захисника, який вночі кладе їм під подушку гостинці.

 

Саме тому 14 грудня у приміщенні центру дозвілля Кузнецовським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено тематичну програму до Дня Святого Миколая для дітей-переселенців, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Педагогічні працівники та вихованці підліткових клубів за місцем проживання підготували святкову програму. Усіх запрошених вітали чарівні персонажі Зіронька, Ангел, Святий Миколай, Чортик Антипко та ін. Також лунали пісні, виконувались вірші і танці. Наприкінці свята Святий Миколай роздав усім запрошеним діткам солодкі подарунки.

Даний захід проведений на виконання комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста Кузнецовськ на 2016 рік.