Правоохоронці відділу поліції привітали з Днем Святого Миколая вихованців міського центру соціальної реабілітації

Пора зимових свят по-своєму чарівна для кожноїх дитини. І розпочинається вона саме у День Святого Миколая, коли діти чекають здійснення своїх мрій та побажань.

Працівники Варашського відділу поліції також долучилися до святкування, відвідавши комунальний заклад «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» із гостинцями та подарунками.

Старший інспектор сектору з кадрового забезпечення Варашського ВП Анна Антонюк привітала зі святом дітей та молодь, які відвідують центр, та разом із колегами побажала їм щастя, добра та міцного здоров’я. Після чого правоохоронці вручили вихованцям центру солодощі.

І здавалося б, невеличка увага, проявлена до цих особливих дітей, викликала неймовірно щиру радість та посмішки. Натомість гості закладу отримали у подарунок сувеніри, виготовлені дітьми власноруч.

Також поліцейські самі мали змогу оглянути надзвичайно гарні речі, виготовлені вихованцями закладу: вироби із глини, паперу, бісеру, та речі, декоровані у техніці декупажу.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області