Головна ялинка міста засяяла вогнями

У  день Святого Миколая на майдані Незалежності урочисто відкрили головну новорічну ялинку міста. Участь у традиційному передноворічному дійстві взяли чимало дітей та дорослих мешканців міста. Свято розпочалося цікавою концертно-розважальною програмою, яку підготували артисти та творчі колективи центру дозвілля і БДЮТу.

Виконавши низку традиційних новорічно - різдвяних щедрівок та пісень, їм вдалося створити святкову атмосферу на майдані, за що глядачі дякували щирими оплесками.

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим привітав міський голова Сергій Анощенко, який побажав усім щастя та здійснення мрій у Новому 2017 році, Божого благословення, людських гараздів та мирного неба над головою. На свято завітав і головний гість -  Святий Миколай, який разом з Сергієм Анощенком,  ведучими та дітлахами запалив вогні на новорічній ялинці. Зелена красуня, зроблена з 140 маленьких ялиночок, засвітилася новорічною ілюмінацією.

Звісно, не обійшлося на відкритті й без подарунків, які  приніс з собою Святий Миколай. Їх отримали найактивніші мешканці міста за участь у іграх та конкурсах. Про подарунки Святого для малечі подбала Кузнецовська міська рада.

Урочисте відкриття ялинки започаткувало новорічні гуляння на площі міста, наймасовіші з яких відбудуться у новорічну ніч - 2017 та на Різдво Христове.