Робіть добро і воно вам повернеться

Свято Миколая асоціюється з милосердям, добротою, заступництвом, а ще з очікуванням казки та подарунками. Саме в цей день Палац культури ВП «Рівненська АЕС» радо зустрічав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та їх опікунів.

Зі святом дітей вітали міський голова Сергій Анощенко, секретар міської ради Ірина Шумра,  начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Кузнецовської міської ради Анна Ільїна та священик Спасо-Преображенського собору отець Андрій. У своїх виступах вони побажали дітям гарно навчатись, бути слухняними, а їхнім опікунам здоров’я, щастя, добробуту і затишку в оселях.

Свято продовжилося театралізованою виставою, яку підготували працівники Палацу культури. Після вистави сімдесят дітей отримали солодкі подарунки, придбані за кошти міського бюджету, а також від профспілкового комітету ВП «Рівненська АЕС» та приватного підприємця Олега Ордината.

Під час свята діти з задоволенням розважалися, водили хороводи, брали участь у конкурсах та грали в ігри.