Подарунки у День Святого Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника і покровителя дітей. Він дарує їм віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які  найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

 

В День Святого Миколая народний депутат  України Василь Яніцький влаштував свято для дітей учасників АТО та їх рідних. Після театралізованої програми, яку підготували працівники Палацу культури ВП «Рівненська АЕС» близько 200 дітей учасників АТО отримали святкові подарунки від Василя Петровича, який виконує таку добру справу уже не вперше.

До свята долучилися міський голова Сергій Анощенко, секретар міської ради Ірина Шумра, начальник управління освіти Олена Корень, помічники народного депутата Василя Яніцького Світлана Пашко та Яна Горегляд.

Вони побажали присутнім миру, сімейного щастя та благополуччя, здійснення всіх мрій, а також віри у дива, які обов’язково стаються у житті кожного із нас.