Чергове засідання виконкому

15 грудня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія Анощенка. У порядку денному значилося 28 питань, присутніми на засіданні були 8 членів виконавчого комітету: Сергій Анощенко, Ірина Шумра, Ніна Зубрецька, Ігор Саворона, Орест Когут, Олександр Коцюбинський, Леонід Назарчук та Олександр Журба.

 

Розпочали роботу засідання із заслуховування інформації керівника ДЗ «СМСЧ №3» Олександра Коцюбинського про стан медико-санітарного забезпечення міста Кузнецовськ за 9 місяців 2016 року.

Детальніше у відео:

Після доповіді Олександр Володимирович розгорнуто відповів на усі запитання членів виконкому, які, в основному, стосувалися створення госпітальних округів, придбання нового медичного обладнання та добровільності благодійних внесків у  ДЗ «СМСЧ №3».

Головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді Наталія Ярута поінформувала членів виконкому про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста в 2016 році. Питання «Про погодження Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік» доповіла  Руслана Ляскун, начальник відділу економіки.

У зв’язку з закінченням ще у 2015 році періоду дії дозволу на тимчасову торгівлю та з метою впорядкування  вуличної торгівлі в місті до вирішення питання про створення спеціально відведених місць для торгівлі, на розгляд членів виконавчого комітету було винесено проект рішення щодо відключення від електричних мереж об’єктів, які вже більше року незаконно здійснюють торгівлю в місті: біля буд. 11 (м-н Вараш); біля супермаркету «Вопак» (м-н Будівельників); біля супермаркету «Колібріс» (м-н Будівельників); біля автовокзалу (вул.Енергетиків) та біля продуктово-речового ринку (м-н Ювілейний, 1).

За прийняття даного рішення проголосували усі присутні члени виконавчого комітету, окрім двох – Олександра Журби та Ігоря Саворони, які утрималися від голосування. Відтак, рішення не було прийнято. Голова громадської ради міста Ігор Саворона не підтримав й пропозицію секретаря ради Ірини Шумри включити голову громадської ради до складу робочої групи з обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами на території міста.

Детальніше у відео:

 

Одноголосно членами виконкому було внесено зміни до «комунальних» рішень, прийнятих на попередньому засіданні: «Про визначення виконавця послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради з 01.12.2016 року». Зміни було внесено лише в даті: «01.12.2016 року» замінили на «01.01.2017року».

Також цього дня було прийнято 6 «житлових» питань: «Про заселення кімнат для проживання сім’ї та надання житла», «Про надання житла», «Про перереєстрацію кімнат, як кімнат гуртожитку для проживання сімей та кімнат в квартири житлового будинку», «Про взяття на квартоблік громадян міста та зняття з квартобліку громадян міста» та 2 пректи рішень «Про виключення квартир із числа службових».

 

Окрім того, під час засідання члени виконкому:

 

- виділили для потреб КМКП з резервного фонду міського бюджету на умовах повернення 29 966,45 гривень;

- створили міську робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

- утворили комісію щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації;

- прийняли рішення «Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2017 році»;       

- погодили мешканцям міста приватизацію 24 квартир та 23 кімнат у гуртожитках.

Проекти рішень «Про забезпечення заходів підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Кузнецовськ (Вараш)» та «Про встановлення тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій гуртожитку для проживання сімей за адресою: № 21 мікрорайон Перемоги, що надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством з 01.01.2017 року» не набрали необхідної для прийняття кількості голосів та були відправлені на доопрацювання.         

Під час розгляду питання «Про розробку проекту детального плану території м.Кузнецовськ (Вараш) по вул.Т.Боровця» перед присутніми виступив юрист ТзОВ «Алатир-Інвест» Ігор Капітула. Після досить таки тривалого та емоційного обговорення виявилося, що за даний проект рішення не проголосував жодний із членів виконкому.

 

Завершили роботу засідання розглядом блоку питань, що стосувалися захисту прав дітей. Загалом під час засідання члени виконкому розглянули 28 проектів рішень: 22 з них було прийнято, 6 – ні.