З початку 2021 року на Рівненщині виникло 76 пожеж

Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області інформує про те, що з початку 2021 року на території області виникло 76 пожеж, що на 49% більше, ніж за аналогічний період 2020 року (51 пожежа). На пожежах виявлено загиблими 2 осіб.

Продовжити

Податкова служба повідомляє

Змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів

Головне управління ДПС у Рівненській області  повідомляє, що з 01.01.2021 запроваджуються нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Продовжити

На Рівненщині стартував місячник добровільної здачі зброї

Із 14 січня до 10 лютого цьогоріч громадяни можуть звернутись до відділів та відділень поліції ГУНП в Рівненській області, щоб добровільно здати вогнепальну, холодну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спецзасоби. 

Продовжити

Рятувальники нагадують про правила безпечної поведінки у зимову пору року

Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області наголошує про збільшення кількості нещасних випадків на воді, які спостерігаються під час різких коливань температурних режимів в зимовий період та звертає увагу громадян на те, що необхідно бути особливо обережними на зимових водоймах.

Продовжити

Про намір зміни тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами

Кузнецовське міське комунальне підприємство інформує споживачів Вараської міської об’єднаної територіальної громади про намір зміни тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів м.Вараш, с.Заболоття) керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку,  будівництва  та житлово-комунального господарства України  від 05.06.2018р. №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності».

Продовжити