Правила безпечної поведінки на льоду та під час купання в ополонці

Відділ цивільного захисту Управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету Вараської міської ради звертається до жителів Вараської громади, котрі сьогодні мають намір здійснити купання в ополонках у водоймах на території громади.

Продовжити

Про необхідність подання інформації про заборгованість із заробітної плати

Із метою прийняття оперативних рішень щодо вирішення проблеми заборгованості із заробітної плати Міністерство економіки України спільно з Державною службою України з питань праці створило інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях.

Продовжити

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

До уваги користувачів земель державної та комунальної власності! Відповідно до інформації, наданої Державною службою статистики України, індекс споживчих цін за 2021 рік становив 110%.

Продовжити

Набули чинності нові норми для організації харчування в закладах освіти

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку" з 1 січня 2022 року змінено норми для організації харчування в закладах освіти.

Продовжити

Протокол засідання конкурсної комісії щодо заміщення вакантної посади директора КНП ВМР "Агенція розвитку Вараської громади"

12 січня 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо заміщення вакантної посади директора КНП ВМР "Агенція розвитку Вараської громади". Співбесіда з кандидатами запланована 18 січня 2022 року о 17:15 у малій залі засідань приміщення виконавчого комітету Вараської міської ради (майдан Незалежності 1, м.Вараш).

Продовжити

До уваги суб’єктів декларування!

Шановні декларанти! 1 січня 2022 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Продовжити