Звіт про виконання бюджету Вараської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року

За даними звіту управління Державної казначейської служби України у м.Вараші про виконання місцевих бюджетів за січень-вересень 2021 року надходження до загального фонду бюджету Вараської міської територіальної громади склали 583 936,2 тис.грн.

Продовжити

Про декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці

Управління Держпраці у Рівненській області пропонує суб’єктам господарювання подавати декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Для цього необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки (my.gov.ua) та замовити послугу через персональний кабінет

Така опція не вимагає використання чи встановлення додаткового програного забезпечення та значно спрощує процес подання відповідних документів.

Декларацію відповідності також можна подати на сайті Управління Держпраці у Рівненській області, натиснувши на головній сторінці на банер "Подати декларацій відповідності МТБ в електронному вигляді".

Для отримання консультації щодо подання та заповнення декларації в електронному вигляді звертатися до фахівців Управління Держпраці у Рівненській області за телефоном (0362) 63-62-26.

Актуальна інформація про стан вакцинації працівників закладів освіти Вараської громади

Актуальна інформація про стан вакцинації працівників закладів освіти Вараської громади

(оновлюється у режимі реального часу Управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради)

Продовжити