За відмову в проведенні розрахунків банківськими картками - адміністративний штраф

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 15 березня 2022 року №2120-IХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" внесені зміни до п. 1 частини першої ст.255 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року №8073-Х.

Продовжити

Про тарифи та норми з поводження (вивезення; захоронення) з побутовими відходами у Вараській МТГ

Інформуємо, що тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення) для КП "УК "ЖКС" ВМР та тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення ТПВ та захоронення ТПВ) для КП "ВТВК" ВМР затверджені рішенням виконавчого комітету ВМР №60-РВ-22 від 22.02.2022 р. і рішенням виконавчого комітету ВМР №61-РВ-22 від 22.02.2022 р. () відповідно.

Згадані тарифи, якими і послуговуються КП «УК «ЖКС» ВМР та КП «ВТВК» ВМР при укладені договорів на вивезення ТПВ із юридичними і фізичними особами-підприємцями, набули чинності із 1 березня 2022 року.

Також інформуємо, що норми щодо вивезення побутових відходів у Вараській МТГ, якими послуговуються у своїй діяльності комунальні підприємства "Управляюча компанія "Житлокомунсервіс" та "Вараштепловодоканал", розроблені Державним підприємством "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства" м.Київ, відповідно до законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про відходи", постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 №1070 "Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами".

Відповідні норми надання послуг з вивезення побутових відходів для Вараської міської територіальної громади на 2021-2025 роки затверджені рішенням виконавчого комітету ВМР №387 від 25.11.2021 р., на підставі науково-технічного звіту "Визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Вараської міської територіальної громади", виконаного згаданим вище держаним підприємством.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!

Щодо моніторингу цін у Вараській громаді станом на 20 травня

Із метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану, відповідно до розпорядження начальника Рівненської обласної військової адміністрації працівниками Відділу підприємницької діяльності та агросектору економіки Управління економіки та розвитку громади ВК ВМР періодично здійснюється моніторинг цін на визначений перелік товарів.

Продовжити

Щодо моніторингу цін у Вараській громаді станом на 17 травня

Із метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану, відповідно до розпорядження начальника Рівненської обласної військової адміністрації працівниками Відділу підприємницької діяльності та агросектору економіки Управління економіки та розвитку громади ВК ВМР періодично здійснюється моніторинг цін на визначений перелік товарів.

Продовжити

Щодо протипожежного захисту житлових будинків підвищеної поверховості у м.Вараш

Актуальність проблеми пожежної безпеки багатоповерхових будівель для м. Вараш важко переоцінити. Статистика пожеж в Україні свідчить, що більше 65 000 пожеж (80% від загальної кількості) та більше 2 500 випадків загибелі людей (95% від загальної кількості загиблих унаслідок пожеж) щороку припадає на житловий сектор.

Продовжити

ЦНАП м.Вараш відновив надання послуг для юридичних осіб, ФОП та громадських формувань

Із 16 травня 2022 року відновлено роботу державних реєстраторів з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м.Вараш (мікрорайон Будівельників 25/1). Правда, коло дозволених реєстраційних дій на період дії воєнного стану дещо зменшено, проте, відбуваються реєстраційні дії щодо:

Продовжити