Проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт - на контролі

28 липня 2020 року відбулося засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Кречика.

Продовжити

Зміни, запроваджені Законом №466 щодо стягнення боргу

Вараське управління ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що Закон України від 16 січня 2020 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві»  є малою податковою реформою, оскільки вносить суттєві зміни практично в усі розділи Податкового кодексу України.

Продовжити

Пояснювальна записка до аналізу виконання розпису доходів та виконання по видатках та кредитуванню бюджету Вараської міської ОТГ станом на 01.07.2020 року

За даними звіту управління Державної казначейської служби України у м.Вараші про виконання місцевих бюджетів за січень-червень 2020 року надходження до загального фонду бюджету Вараської міської ОТГсклали  316 468,1 тис.грн.

Продовжити

Соціально-економічне становище міста Вараш у січні–травні 2020 року

Населення

Чисельність наявного населення в місті, за оцінкою, на 1 квітня 2020р. становила 42,3 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2020р. чисельність населення зросла на 34 особи.

Продовжити

Рекомендації установам щодо проведення заходів дезінфекції для запобігання захворювання на COVID-19

Основні терміни

Дезінфектанти – хімічні засоби різноманітного походження, складу та призначення, що викликають загибель або припинення життєдіяльності мікроорганізмів і вірусів.

Дезінфекція – процес знищення більшості патогенних мікроорганізмів.

Продовжити

Податківці інформують

Увага! Подати заяву для списання боргу з єдиного внеску можна до 31 серпня включно

 Вараське управління ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що 2 червня 2020 року опублікований Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13 травня 2020 року № 592-IX. Документ набирає чинності з 1 січня 2021 року , крім п. 5 розділу I цього Закону, який набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Продовжити

Рятувальники закликають громадян бути обережними під час збирання та вживання грибів

Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Продовжити