Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців переформовано

Структуру територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військові комісаріати) приведено у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою України.

Продовжити

Протоколи засідань конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Протоколи засідань конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Продовжити

Безпека життєдіяльності і захист здоров'я громадян в умовах карантину та під час виконання трудової діяльності

Статтею 3 Конституції України визначено, що «людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою цінністю». Запроваджений на території нашої країни карантин, спричинений розповсюдженням COVID-19, вніс зміни в умови роботи підприємств, установ, організацій, тому Вараське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області просить роботодавців неухильно дотримуватись норм законодавства про працю під час дії карантинних заходів.

Продовжити

Відкрито дитяче реабілітаційне відділення у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Із метою покращення умов для забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами в Державній реабілітаційній установі "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" Міністерства соціальної політики України (далі – Центр), яка розташована в селі Лютіж, Київської області, відкривається дитяче реабілітаційне відділення (далі - Відділення).

Продовжити

До відома перевізників та вантажовідправників

Інформуємо, що Верховною Радою України 3 червня 2021 року прийнятий Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю", який набирає чинності 1 жовтня 2021 року та регулює питання вагового контролю, зокрема й у період підвищених температурних режимів.

Продовжити

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 15 липня 2021 року

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 15 липня 2021 року

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №309 від 27.03.2019 року "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю"

Продовжити

Про регуляторні акти Вараської громади

Управлінням економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради проведено аналіз регуляторних актів Вараської громади та виявлено, що ряд із них не відповідає чинному законодавству України. Саме тому ухвалено рішення про їх скасування.

Продовжити