Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 № 897  внесено зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», які набрали чинності 02 жовтня 2020 року. 

Продовжити

Повідомлення про проведення громадського обговорення питання найменування мікрорайону Вараш на мікрорайон імені Володимира Коровкіна

З метою впорядкування розгляду питань щодо найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об'єктів на території Вараської міської ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 р. № 989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, ст.7 Закону України «Про географічні назви» виконавчий комітет Вараської міської ради інформує про проведення громадського обговорення питання перейменування мікрорайону Вараш на мікрорайон імені Володимира Коровкіна.

Продовжити

Реєстрація в органах соціального захисту населення: що потрібно знати роботодавцям

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  ( далі Закон) для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи осіб 1 та 2 категорії, а також іншим громадянам, які працюють на забруднених внаслідок аварії на ЧАЕС  територіях, передбачені пільги і компенсації, у тому числі додаткові та щорічні відпустки за місцем роботи.

Продовжити

Щодо заміни посвідчень особам категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради здійснює заміну посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1, відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Продовжити

Звіт результатів громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради (далі- Управління) 14 лютого  2020 року було розпочато громадські слухання з обговорення містобудівних документацій – «Детальний план території по дорозі Рівненська у м.Вараш» та «Детальний план території по проспекту ім.Т.Шевченка у м.Вараш» шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Вараської міської ради.

Продовжити

Соціально-економічне становище міста Вараш у січні–серпні 2020 року

(інформація наведена відповідно до адміністративно-територіального устрою, який діяв до набрання чинності постановою Верховної Ради України  від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів»)

 

Населення

Чисельність наявного населення в місті, за оцінкою, на 1 серпня 2020р. становила 42,3 тис. осіб. Упродовж січня–липня 2020р. чисельність населення зросла на 59 осіб.

Продовжити

Пожежна безпека під час виборів

Вараський міський сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області інформує, що 25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори. На території Вараської міської об’єднаної територіальної громади розташовано 17 виборчих дільниць. Відповідальність за протипожежний стан даних приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій та відповідальних чергових.

Продовжити