До уваги керівників релігійних організацій!

Міський оперативний штаб з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, звертає вашу увагу на неприпустимість відвідування громадянами цвинтарів (кладовищ) після 26 квітня 2020 року, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10-ти осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1.5 м., а також дотримання усіх умов карантину.

У зв’язку із збереженням і навіть посиленням загроз поширення вірусу COVID-19, що пов’язано з недотриманням окремими релігійними організаціями правил проведення богослужінь та інших релігійних обрядів безпосередньо у Великодній період, закликаємо з максимальною увагою та всіма можливими обмеженнями підійти до здійснення поминальних заходів на Троїцьку батьківську поминальну суботу – 6 червня 2020 року і день Віддання Пасхи Христової – 27 травня 2020 року.

Звертаємо увагу керівників релігійних організацій на їхню персональну відповідальність за дотримання всіх протиепідемічних заходів, включно з можливостями застосування щодо них адміністративних покарань та відкриття проваджень у випадку ігнорування чи свідомого провокування скупчення людей на територіях цвинтарів (кладовищ) у відповідний період.