Онлайн-конкурс дитячих малюнків «Намалюю мрію»

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей відділом у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради проводиться онлайн-конкурс дитячих малюнків «Намалюю мрію».

Онлайн-конкурс проводиться в один етап з 25 травня по 04 червня 2020 року.

Умови участі в онлайн-конкурсі.

1. Конкурс проводиться онлайн серед дітей до 18 років на території Вараської міської об’єднаної територіальної громади.

2. Конкурсні роботі – це фотографії дитячого малюнку, зображеного у довільній живописній формі. Він має відображати особисту мрію дитини і може бути виконаний олівцями, фломастерами, акварельними, акриловими фарбами чи гуашшю.

3. Фото малюнків повідомленням відправляються на сторінку Facebook Вараської міської ради та її виконавчого комітету. Надіслані фото можна переглянути та проголосувати за кращі у фотоальбомі онлайн-конкурс дитячих малюнків «Намалюю мрію» за посиланням https://www.facebook.com/pg/varashrada.gov.ua в розділі світлини.

4. Кожний учасник може подати на онлайн-конкурс лише одну роботу.

5. Учасники-автори, розміщуючи фотографію власної мрії, обов’язково зазначають назву роботи, ім’я, прізвище та вік автора малюнка.

6. Переможці онлайн-конкурсу визначаються методом «народного голосування» під кожним фото.

7. Переможцями стануть 15 малюнків, які наберуть найбільшу кількість уподобань, а 5 кращих з них визначає відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

8. Останній день подачі малюнку мрії – 04 червня о 23.59.

9. Підсумки онлайн-конкурсу «Намалюю мрію» будуть висвітлені до 15 години 08 червня 2020 року на сторінці Facebook Вараської міської ради та її виконавчого комітету та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради. Переможці онлайн-конкурсу будуть нагороджені призами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Бажаємо всім учасникам натхнення та спроможності

якнайяскравіше заявити про свої таланти!