Соціальний проєкт «Допомога поруч»

«Допомога поруч» - це соціальний онлайн проєкт Мінсоцполітики для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

Ініціатива об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Завдяки соціальному онлайн проєкту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення. «Допомога поруч» працює при департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА за номерами: +38 0362 63 36 01; +38 0362 26 46 27.

Так, за інформацією департаменту, нині на Рівненщині потребують допомоги 6 одиноких матерів, які виховують дітей віком до 14 років, з них 2 жінки, що мають дітей-інвалідів, одиноких, 1 одиноко проживаюча жінка похилого віку та 1 жінка, що перебуває у складних життєвих обставинах.

Громадяни зможуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади, й залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

Посилання на сайт платформи: https://dopomoga.msp.gov.ua/