До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю!

Департаментом соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації проводиться прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю (рішення Рівненської обласної ради від 06 вересня 2017 року № 698 "Про затвердження Положення про комісію з призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю" (із змінами внесеними рішенням Рівненської обласної ради від 16 березня 2018 року № 901)).

Висунення кандидатур на здобуття стипендії здійснюється громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, що зареєстровані та діють у Рівненській області.

Перелік документів для визначення претендентів на отримання стипендій обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю:

- подання, в якому зазначаються відомості про претендента на отримання стипендії (прізвище, ім’я та по батькові) та його досягнення у науковій, творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській чи соціальній діяльності, інформація про нагороди, публікації, акції, проекти та програми, у яких кандидат брав участь;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (з урахуванням положень статті 63 Податкового кодексу України), паспорта громадянина України (перша, друга сторінки та сторінки із зазначенням відомостей про реєстрацію місця проживання);

- копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності;

- коротка біографічна довідка;

- згода на обробку персональних даних.

Пакет документів подається до 01 листопада 2020 року за адресою: вул. Словацького, 1, м. Рівне, Рівненська область, 33028 (контактна особа: головний спеціаліст відділу контролю підвідомчих установ департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту  Рівненської облдержадміністрації  Панова Ольга Степанівна, (0362) 620795).

За додатковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: м-н Будівельників , гурт. 1, каб. № 3. Телефон для довідок  2-44-08.