Радіодиктант національної єдності

Радіодиктант — об’єднавча позаполітична акція, що популяризує вивчення української мови. Радіодиктанту національної єдності цьогоріч виповнюється 20 років. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткували 2000 року задля єднання навколо української мови. Популярність Радіодиктанту щороку зростає, в акції беруть участь тисячі людей з України й світу, і найголовніше в ній — це єднання з усіма, хто любить і шанує рідну мову.

Традиційна подія цьогоріч буде ще масштабнішою. Радіодиктант транслюватимуть на всіх платформах Суспільного мовника (26 телеканалах (зокрема UA: ПЕРШИЙ і UA: РІВНЕ), UA: Українське радіо та соцмережах).

Радіодиктант національної єдності відбудеться 9 листопада 2020 року.

Про точний час початку радіодиктанту буде повідомлено трохи згодом на сайті corp.suspilne.media.