Громадське обговорення питання перейменування мікрорайону Вараш на мікрорайон імені Володимира Коровкіна

Шановні мешканці міста!

Виконавчий комітет Вараської міської ради інформує Вас про проведення громадського обговорення питання перейменування мікрорайону Вараш на мікрорайон імені Володимира Коровкіна. Пропозиції просимо надавати  комісії з питань  найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської ради в письмовій , усній формі чи електронному вигляді на адресу: м.Вараш, майдан Незалежності, 2, 2 поверх, відділ планування територій та містобудівного кадастру Управління МАКБ ВК ВМР, тел. (03636) 2-47-43, е-mail: ypr_makb@ukr.net до 25.12.2020 року.

Громадське обговорення відбудеться 28 грудня 2020 року в приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради (сесійна зала) о 17 годині.