ПРООН запрошує жінок взяти участь у проєкті "Розширення економічних можливостей для жінок"

Міжнародна організація праці (МОП) та Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) запрошує жінок, які мають бізнес ідею, бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності та започаткувати чи розвинути власну справу, до участі у проєкті "Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні". Проєкт реалізується у двох цільових регіонах – Рівненська та Сумська області.

Зацікавленим учасницям з усієї Рівненської області Проєкт пропонує подати заявку на безоплатні триденні тренінги за методикою МОП "Розпочни свій бізнес". Навчання відбудуться у липні, для зручної локації обрано міста: Рівне, Корець та Дубно.

Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Усі охочі повинні обов’язково пройти реєстрацію за посиланням: https://bit.ly/3h3Bcog Відбір учасниць, організацію і проведення тренінгів впроваджує "Ресурсний центр ГУРТ" спільно з тренерами програми "Розпочни та вдосконалюй свій бізнес".

Ті учасниці тренінгів, які розроблять найбільш перспективні бізнес-плани, отримають менторську підтримку для їх реалізації зі створення нових або розвитку існуючих мікро-, малих та середніх підприємств, включаючи перехід до більш стійких бізнес-моделей, що допоможуть пристосуватися у новому посткризовому бізнес-середовищі.