Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації

Відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради інформує про проведення 23 грудня 2021 року о 17:00 громадських слухань з обговорення проєкту містобудівної документації – "Внесення змін до містобудівної документації "Детальний план території в районі вул.Лугова та Колгоспна в м.Кузнецовськ Рівненської області".

Громадські слухання відбудуться за адресою: майдан Незалежності 1, сесійна зала, 1-й поверх.

Проєкт містобудівної документації розроблений Рівненською філією ДП УДНДІПМ "ДІПРОМІСТО" ім. Ю.М.Білоконя відповідно до статті 10 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Закону України "Про основи містобудування", ДБН Б.1.1.14-2012 "Склад та зміст детального плану території", ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій", ДСТУ-НБ Б.1.1-8-2009 "Настанова щодо складу, змісту, порядку, розроблення, погодження та затвердження детального плану території", ДБН В.1.1-7-2002 "Пожежна безпека об’єктів будівництва", ДБН В.2.3-5-2001 "Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів", ДБН Б.2.2-5:2011 "Благоустрій територій".

Зміни в детальний план вносяться з метою визначення планувальної організації та розвитку території.

Замовником є відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради.

Графічні матеріали:

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до детального плану території з 23.11.2021 по 23.12.2021 року включно.

Пропозиції приймаються за адресою: майдан Незалежності 2, каб.220, email: amb@varash-rada.gov.ua - відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.