Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про звернення громадян»

Закон України «Про інформацію»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.01.2013р. №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги».

Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997р. № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

Рішення Вараської міської ради від 27.09.2019 року №1526 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Вараської міської ради"

Рішення міської ради про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради