Конкурс на заміщення вакантних посад

УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м-н Незалежності, 2, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Заступник начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва – головний архітектор міста, начальник відділу планування територій та містобудівного кадастру – 1-а посада (повторно)

 

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування (архітектура та містобудування) не нижче ступеня магістра, спеціаліста.

Вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевогосамоврядування, на посадах державноїслужбиабодосвідроботи на керівних посадах підприємств, установ та організаційнезалежновідформивласності не менше 2 років.

2.  Начальник відділу капітального будівництва, головний інженер управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради – 1-а посада (повторно)

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво та цивільна інженерія) не нижче ступеня магістра, спеціаліста.

Вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організаційне залежно від форми власності не менше 2 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, розмір та умови оплати праці надаються в управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-43-32.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м. Вараш, м-н. Незалежності, 2, 2-й поверх, каб. 207.

Документи для участі у конкурсі:

Заява про участь у конкурсі;

Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання присудження наукового ступеня;

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;  

Копію документа, який посвідчує особу;

Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).