Конкурс на зайняття посади директора ВЦПРПП

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради оголошує конкурс на зайняття посади

директора Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради від 02 серпня 2021 № ________"Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради", з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Вараш, м-р Вараш, буд. 41, Рівненської області, оголошується конкурс на зайняття посади директора Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Вараської міської ради.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 3 серпня 2021 року по 1 вересня 2021 року.

Кваліфікаційні вимоги до директора Центру: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Документи для участі в конкурсному відборі:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографію;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;
  • заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії (за наявності).

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року №102.

Призначення на посаду директора Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників здійснюється начальником управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради строком на шість років. Призначення директора Центру здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення строкового трудового договору (контракту).

Не може обіймати посаду директора Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників особа, яка:
1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
2) має судимість за вчинення злочину;
3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;
4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;
5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;
6) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються головним спеціалістом з кадрової роботи управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Мочарською Інною Василівною за телефоном: (03636) 3-11-44.

Документи та заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: м .Вараш, м-н Вараш, буд. 41, управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, кабінет 12.