Заступники міського голови

Розпорядження міського голови від 22.09.2021 №242-р "Про розподіл функціональних обов’язків між керівництвом Вараської міської ради та виконавчого комітету"

chondoka

Хондока Роман Володимирович

•   Посада - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, проводить прийом громадян  щопонеділка з 15.00 до 17.00 год.
  •   Дата народження - 11 листопада 1985 року
  •   Місце народження - с.Заболоття Володимирецького району Рівненської області
  •   Освіта - має дві вищі освіти,  закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю: «Педагогічна освіта. Педагогіка і методика середньої освіти. Музика», Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові  України. Здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти – магістр; спеціальність: «Публічне управління та адміністрування»
  •   Телефон роб. 3-19-88
  •   Електронна пошта -

Народився 11 листопада 1985 року в с.Заболоття Володимирецького району Рівненської області.

Після закінчення Заболоттівської ЗОШ I-III ступенів вступив на навчання до Рівненського державного гуманітарного університету. Здобув повну вищу освіту за спеціальністю: «Педагогічна освіта. Педагогіка і методика середньої освіти. Музика».

Трудову діяльність розпочав у Заболоттівській ЗОШ.

2015 рік – обраний головою Заболоттівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

2018 рік – покладено виконання обов’язків старости с.Заболоття.

2018-2019 рік – навчався у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові  України. Здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти – магістр; спеціальність: «Публічне управління та адміністрування».

Одружений. Разом з дружиною виховують двоє доньок.

01 грудня 2020 року приступив до виконання обов’язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

voskoboinik

Воскобойник Ігор Сергійович

•   Посада - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, проводить прийом громадян щовівторка з 15.00 до 17.00 год.
  •   Дата народження - 29 січня 1973 року
  •   Місце народження - смт.Ольшани Дергачівського району Харківської області
  •   Освіта - вища, Європейський університет за спеціальністю “Економіка підприємства»
  •   Телефон роб. - 2-40-15
  •   Електронна пошта -

Народився 29 січня 1973 року в смт.Ольшани Дергачівського району Харківської області.

У 1990 році закінчив Кузнецовську середню школу №1, в 1993 році – Харківський машинобудівельний коледж за спеціальністю  «Турбінобудування».

З 1993 по 1998 рік працював на Рівненській АЕС машиністом – обходчиком  турбінного обладнання, слюсарем по ремонту реакторно-турбінного обладнання в ТЦ-1, звільнився за власним бажанням.

З 1997 року по 2020 рік – фізична особа-підприємець.

В 2005 році закінчив Європейський університет за спеціальністю “Економіка підприємства».

В 2016 році був обраний, а в 2020 році склав повноваження голови правління ОСББ «Перемоги 5» м.Вараш.

З 2017 року по 2020 рік  - співзасновник та директор  ТОВ «Компанія ДімСервіс».

Одружений. Разом з дружиною виховують трьох дітей.

07 грудня 2020 року приступив до виконання обов’язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

stezuk

Стецюк Дмитро Валерійович

•   Посада - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, проводить прийом громадян щосереди з 15.00 до 17.00 год.
  •   Дата народження - 18 червня 1988 року
  •   Місце народження - м. Українка Київської області
  •   Освіта -  вища освіта, Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Історія»
  •   Телефон роб. - 2-25-52
  •   Електронна пошта Dmytro.Stetsiuk@varash-rada.gov.ua

Народився 18 червня 1988 року в місті Українка Київської області.

Навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 міста Вараш Рівненської області

З 2006 року по 2011 рік навчався в Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Історія». Брав участь в науково-експедиційній поїздці до Республіки Польща.

Закінчив школу помічника народного депутата, а також успішно завершив курс проєкту он-лайн  школа НАЕК «Енергоатом».

Керівник громадської організації «Відродження і Розвиток». Помічник народного депутата України.

З 2011 року по 2013 рік працював в спеціалізованій школі № 173 в місті Київ.

З 2015 року по 2020 рік – приватний підприємець.

Координатор Всеукраїнського освітнього проєкту «Відкривай Україну».

denega

Денега Сергій Віталійович

•   Посада - керуючий справами виконавчого комітету Вараської міської ради, проводить прийом громадян у першу середу місяця з 15.00 до 17.00 год.
  •   Дата народження - 16 лютого 1973 року
  •   Місце народження - м.Жмеринка Вінницької області
  •   Освіта -  вища освіта, закінчив Обнінський інститут атомної енергетики за спеціальністю: «Прикладна математика»
  •   Телефон роб. - 3-10-73
  •   Електронна пошта denegabox@gmail.com

Народився 16 лютого 1973 році в місті Жмеринка Вінницької області.

З 1990 року по 1996 рік навчався в Обнінському інституті атомної енергетики, де отримав вищу освіту за спеціальністю «Прикладна математика».

Трудову діяльність розпочав у 1996 році у відділенні «Промінвестбанку» в місті Кузнецовськ Рівненської області, де пропрацював до 2003 року.

З березня 2003 року по 30 листопада 2020 року працював інженером-програмістом ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом».

Одружений, разом з дружиною виховують сина та дочку.

01 грудня 2020 року приступив до виконання обов’язків керуючого справами виконавчого комітету Вараської міської ради.