Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал"

Рішення Вараської міської ради від 25.06.2021 року №524 "Про внесення змін до установчих документів та затвердження статуту комунального підприємства «Вараштепловодоканал» Вараської міської ради в новій редакції"

Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" (до липня 2021 р. - Кузнецовське міське комунальне підприєсмство) створене відповідно до рішення сесії Кузнецовської міської ради від 21.12.1999 р. №81. Засновником підприємства є Вараська міська рада.

Повна назва підприємства - Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради, скорочена назва – КП "ВТВК" ВМР.

Директор підприємства: Юрій ТРАЧУК

IMG 20210426 WA000

 

Адреса: 34400, Рівненська область, м.Вараш, м-р Вараш 25 В.

Електронна пошта: kuzn_mkp@ukr.net 

Офіційний сайт:

Телефон директора: (03636) 3-20-07

Телефон приймальні та факс: (03636) 2-38-65.      

Графік роботи:

- понеділок-четвер: 8:00-17:15.

- п’ятниця: 08:00-16:00.


Обідня перерва: з 12:00 год. до 13:00 год., вихідний – субота, неділя.


АВАРІЙНА СЛУЖБА: +380 67-236-46-49

ПО ПИТАННЯХ НАРАХУВАННЯ ЗА ВОДУ ТА ТЕПЛО, ПЛАТІЖКАМ ТА КВИТАНЦІЯМ, ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ТЕЛЕФОНУВАТИ: (03636) 2-47-21

 


 

Підприємство створено з метою забезпечення надання населенню територіальної громади м. Вараш та суб’єктам господарювання, підприємницької діяльності житлово – комунальних послуг відповідно до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»  та постачання теплової енергії відповідно до  інших чинних нормативно-правових і законодавчих актів, рішень органів місцевого самоврядування, розпоряджень міського голови, а саме:

- послуги з постачання та транспортування теплової енергії;

- послуги з централізованого водовідведення;

- послуги з централізованого водопостачання;

- послуги з вивезення твердих побутових відходів;

- послуги із захоронення побутових відходів;

- капітальний ремонт автомобільних доріг.


 

Щодо положень типових договорів

Повідомляємо, що надання житлово–комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах, згідно ст.12 ч.1. Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189 –VIII  від 09.11.2017 року (далі Закон).

Цим Законом передбачені різні моделі організації договірних відносин (індивідуальний договір, колективний  договір, договір з колективним споживачем) для різних категорій споживачів (індивідуальний  або  колективний споживач).

Постановами КМУ від 05.07.2019 року №690 та від 21.08.2019 року №830 затверджено відповідно типові договори про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і послуг з постачання теплової енергії. Типовий договір про надання послуги з постачання гарячої води затверджено постановою КМУ №1182 від 11.12.2019 року.

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» №2458 від 03.12.2020 року передбачено укладення публічних договорів приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному вебсайті органу місцевого самоврядування або на вебсайті виконавця комунальної послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Цей строк поширюється до споживачів-власників індивідуальних (садибних) житлових будинків, якщо власник не відмовився від послуги.

За рішенням співвласників багатоквартирного будинку (уповноваженого органу управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), прийнятим відповідно до  Закону, договір  про надання комунальної послуги  укладається з  її виконавцем:

  • кожним співвласником багатоквартирного будинкусамостійно (індивідуальний договір);
  • відімені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою (колективний договір);
  • об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір про надання комунальних послуг, як колективним споживачем.

Особа, яка буде укладати договір від імені та в інтересах всіх співвласників, має бути уповноважена загальними зборами співвласників. При цьому, кількість голосів, поданих для прийняття рішення, залежить не від кількості співвласників багатоквартирного будинку, а від кількості площі, яка належить таким власникам.

Для обрання співвласниками багатоквартирних будинків однієї із моделей договірних відносин  опубліковуємо  перелік  типових договорів за їх моделями та типові  договори  для власників (користувачів) будівлі.

Законом України №1060-IX від 03.12.2020 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», що зареєстрований в Офісі  Президента України 11 грудня 2020 року за №001/59866-02  передбачено укладення публічних договорів приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному вебсайті органу місцевого самоврядування або на вебсайті виконавця комунальної послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Цей строк поширюється до споживачів-власників індивідуальних (садибних) житлових будинків, якщо власник не відмовився від послуги.

Плата за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання складається з плати за комунальну послугу та плати за абонентське обслуговування (у багатоквартирних будинках).

Моделі типових договорів на централізоване водопостачання та водовідведення додаються

Моделі типових договорів на постачання теплової енергії додаються

Моделі типових договорів з постачання гарячої води додаються

Моделі типових договорів з власником (користувачем) будівлі додаються

Моделі типових договорів про надання послуг поводженням з побутовими відходами додаються


doc Графік вивезення твердих побутових відходів 2021 р.

doc Типовий індивідувальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії

docПУБЛІЧНА ОФЕРТА та Публічний договір про надання послуг з захоронення побутових відходів

doc Рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 30.03.2021 №84 "Про розгляд звіту щодо виконання фінансового плану Кузнецовського міського комунального підприємства Вараської міської ради за 2020 рік"

doc Рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 21.12.2020 №281 "Про затвердження фінансового плану Кузнецовського міського комунального підприємства Вараської міської ради на 2021 рік"

doc Рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 14.04.2020 №89 "Про розгляд звіту щодо виконання фінансового плану Кузнецовського міського комунального підприємства Вараської міської ради за 2019 рік"  

doc Рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 24.10.2019 №255 "Про звіт роботи Кузнецовського міського комунального підприємства за 2018-й рік та I півріччя 2019 року"

doc Рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 13.11.2019 №266 "Про затвердження фінансового плану Кузнецовського міського комунального підприємства Вараської міської ради на 2020 рік"

doc Фінансова звітність за 9 місяців 2019 року

doc Фінансова звітність

doc Звіт про виконання фінансових планів

doc Договір поставки №310719/86 із приватним підприємством "Гал-Автоматика" на закупівлю та поставку ввідно-розподільчого пристрою на 2 вводи 800А на Насосону станцію III підйому та специфікація №1 

doc Інформація стосовно проведення переговорних процедур з виконання робіт по виготовленню і монтажу електрообладнання насосної станції  ІІІ підйому водопостачання міста.

doc Аналіз звіту про виконання фінансового плану за III квартал 2018 року

doc Інформація про зміну тарифів з 01.12.2018 року на комунальні послуги Кузнецовського МКП

doc Список керівників підрозділів Кузнецовського міського комунального підприємства

doc Штатний розпис Кузнецовського міського комунального підприємства

doc Структура Кузнецовського міського комунального підприємства

doc Довідка про наявність вакансій станом на 14 січня 2020 року

docДані про розміщення спецтехніки, що використовується для надання комунальних послуг, благоустрою, здійснення будівельних та ремонтних робіт

docПерелік об’єктів комунальної власності

docРеєстр боргових зобов’язань КМКП

doc Річний план та додаток до річного плану закупівель на 2018 рік

doc Інформація про діяльність Кузнецовського міського комунального підприємства 

doc Інформація про стан розрахунків  

doc Балансовий звіт КМКП - 2018

doc Фінансова план за 2018 рік, та виконання поквартально

doc Фінансова звітність

doc Фінансовий план підприємства на 2019 рік

doc Фінансова звітність підприємства за I півріччя 2019 року

doc Рішення Вараської міської ради від 09.06.2017 №773 "Про внесення змін до установчих документів Кузнецовського міського комунального підприємства"

doc Рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 19.10.2017 №173 "Звіт про роботу Кузнецовського міського комунального підприємства за 9 місяців 2017 року"

 

Інформація

про зміну тарифів на комунальні  послуги  Кузнецовського  МКП