Енергоефективність

Міжнародна виставка «Експо-2017: Енергія майбутнього»

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».

Участь України в ЕКСПО 2017 - це унікальний шанс презентувати міжнародній спільноті – представникам більше 100 країн світу - потенціал використання відновлюваних джерел енергії, а також зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів працювати в Україні!

Крім цього, 15 червня 2017 року - Національний день України, в рамках якого відбудеться бізнес-семінар щодо інвестиційного потенціалу України у сфері відновлюваної енергетики, а також низка інших заходів.

На виставці очікується більше 5 млн відвідувачів.

Запрошуємо українські компанії, які працюють у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності, взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО - 2017»!

Ви матимете унікальний шанс:

-       презентувати свої інновації представникам провідних компаній та  міжнародних фінансових організацій більше 100 країн світу,

-       знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції,

-       укласти взаємовигідні угоди,

-       ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями у відновлюваній енергетиці та суміжних галузях.

Офіційний веб-сайт Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017»: https://expo2017astana.com.

Контакти:

З питань участі у Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕКСПО-2017" в місті Астана (Казахстан) звертайтеся за такими контактами:

- Торгово-промислова палата України, тел. +380442781251 (Піковська Юліанна Володимирівна -  +380503521099, Ладогубець Сергій Артемович -  +380662490798, Широбоков Микита Станіславович - +380672395697/+380634267353)

Умови участі України у EXPO-2017 дізнавайтеся на спеціалізованому веб-сайті:  http://expo2017ukraine.com.ua.

Більше інформації про EXPO-2017 – на веб-сайті Держенергоефективності: www.saee.gov.ua та Посольства України у Казахстані:http://kazakhstan.mfa.gov.ua/ua.

 

 

Основні завдання та функції в сфері енергозбереження:

• Залучення зовнішніх інвестицій в енергозбереження, пошук джерел фінансування, формування проектних пропозицій, що пов’язані з реалізацією міської енергетичної політики.
• Здійснення моніторингу стану та розвитку галузі енергетики на території міста.
• Проведення аналізу існуючого стану справ щодо забезпечення міста енергоресурсами та прогнозування їх потреби.
• Збір, аналіз та узагальнення інформації щодо ефективності використання енергоресурсів підприємствами ЖКГ та бюджетної сфери міста.
• Залучення на договірних началах суб’єктів підприємницької діяльності, що не належать до комунальної власності територіальної громади міста, до участі в розробці проектів ефективного використання енергоресурсів бюджетними установами, підприємствами та житловим фондом.
• Забезпечення на території міста реалізації державної політики комплексного розвитку та реформування у сфері житлово-комунального господарства відповідно до повноважень відділу.
• Забезпечення виконання державних програм, розроблення та виконання місцевих програм реформування та розвитку житлово-комунального господарства (надалі - ЖКГ) міста (у частині впровадження енергозберігаючих заходів та засобів контролю за споживанням енергоресурсів).
• Координація роботи підприємтв житлово-комунального господарства, бюджетної сфери з питань впровадження енергозберігаючих технологій. • Забезпечення виконання інших завдань передбачених чинним законодавством.


 Державні програми з енергоефективності

 Пост-реліз про Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 22 травня 2015 року у м.Києві в НСК Олімпійський

 Відновлювальна енергетика України: перші результати та поточні завдання

 Запровадження механізмів державної підтримки впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях

 Програма енергоефективності "Ощадний дім"

 Досвід та перспективи кредитування ОСББ та ЖБК. Програма кредитування фізичних осіб на термомдернізацію в житлових будинках

 Програма енергозбереження для населення у Львівській області

 Практика м. Луцьк щодо здешевлення кредитів на утеплення будинків

 Залучення кредитних коштів для проведення енергоефективних заходів у будинках ОСББ

 Енергетичний менеджмент в житлових будівлях

 Ресурсні центри підтримки ОСББ - центри чистої енергії

 Досвід ЄС щодо імплементації енергоефективних заходів у будівлях

 Фінансування ЄБРР для проектів енергоефективності в будівлях

 Підтримка ОСББ з фінансових і організаційних питань МІЖНАРОДНОЮ ФІНАНСОВОЮ КОРПОРАЦІЄЮ (IFC) Державні програми з ергоефективності

calc
Енергоефективний калькулятор для розрахунку вартості енергоефективних заходів, суми необхідного кредиту та розміру державної компенсації на утеплення житла. Енергоефективний калькулятор для ОСББ дозволяє:
- вибрати енергоефективні заходи та розрахувати їхню вартість;
- визначити суму необхідного кредиту та розмір державної компенсації;
- розрахувати економію від впровадження заходів (в розрахунку на 1 м2);
- ознайомитися з додатковими перевагами термомодернізації. Розрахунки в калькуляторі є орієнтовними.