Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги»

Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради “Вараський центр первинної медичної допомоги” створене рішенням Вараської міської ради від 01.06.2019 року №1079 “Про утворення юридичної особи - комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради “Вараський центр первинної медичної допомоги”.

Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги створений для надання первинної медичної допомоги населенню.

Директор:  Мирончук Жанна Миколаївна.

Адміністративний корпус КНП ВМР “Вараський ЦПМД” знаходиться за адресою: 34400, Рівненська область, м.Вараш, м-н Перемоги 23/1, телефон для довідок (098)388-32-26.

Код ЄРДПОУ: 42662070

Офіційний веб-сайт: https://varashcpmd.lic.org.ua

Е-mail: varashcpmd@i.ua

Графік роботи: з 8.00 до 19.00 год.

Обідня перерва: з 13.00 до 14.00 год.

У святкові та неробочі дні працює черговий каб.№119 з 9.00 до 14.00 год.

Маніпуляційний каб.№117 працює: у будні 8.00 до 18.00 год. вихідні з 9.00 до 13.00 год.

Телефони для зв’язку:

Реєстратура: (03636)2-40-03; (067)361-71-21. Секретар: (098)388-32-26.

Амбулаторний прийом ведеться за попереднім записом або талоном, який можна отримати у реєстратурі, виключенням можуть бути гострі та невідкладні стани. У разі відсутності Вашого лікаря можете звернутися в реєстратуру де Вас скерують до лікаря-дублера. Необхідність відвідування пацієнта на дому лікар визначає самостійно. Кожен пацієнт повинен укласти з лікарем декларацію та неухильно дотримуватися призначень та вказівок щодо стану здоров’я.

Надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги населенню територіальної громади Вараської міської ради в позаробочий час, вихідні, святкові і неробочі дні КНП ВМР “Вараський ЦПМД” забезпечується черговим медичним персоналом.

Кабінет чергового лікаря знаходиться в дитячій поліклініці та працює в суботу та неділю з 9.00 до 14.00год.

Структура КНП ВМР “Вараський ЦПМД”:

Амбулаторія №1 проводить свою діяльність на базі ДЗ “СМСЧ №3 МОЗ України” за адресою: м.Вараш, м-н Енергетиків 23 в поліклініці.

Амбулаторія №2 розташована за адресою м.Вараш, м-н Перемоги 23/1.

Комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради “Вараський центр первинної медичної допомоги” у своєму складі має 76 осіб:

- лікарі - 29 чол. (з них мають першу категорію 7 та вищу 11);

- середній медичний персонал - 33 чол.;

- молодший медичний персонал - 3 чол.;

- інші - 11 чол.

Основні напрямки діяльності:

- надання первинної лікувально-діагностичної допомоги на лікарському прийомі і на дому;

- проведення профілактичних заходів серед населення, в тому числі профілактичних щеплень, профоглядів неорганізованого населення, дітей і підлітків, протиепідемічних заходів в осоредках інфекційних захворювань, санітарно-просвітницької роботи щодо формування здорового способу життя;

- проведення експертизи тимчасової непрацездатності та направлення на МСЕК осіб із стійкою втратою працездатності;

- організація форм лікування, що замінюють стаціонар (денний стаціонар і стаціонар дома);

- надання паліативної допомоги пацієнтам в термінальній стадії онкологічних захворювань.

У своїй діяльності керується: Конституцією України, Законом України від 21.05.97 №280/97 ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Статутом комунального некомерційного підприємства «Вараський центр первинної медичної допомоги», затвердженого рішенням Вараської міської ради від 01.06.2019 року №1079, договором про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ від 16.01.2019 №000-Е7РМ-М000, іншими діючими нормативними документами.

У своїй практиці наші лікарі дотримуються встановлених стандартів і протоколів лікування. Вони пропонують населенню сучасну висококваліфіковану допомогу, при цьому зберігаючи і шануючи кращі традиції медицини.

З будь-яких питань, що стосуються вашого здоров’я, крім медичних оглядів, звертайтесь до вашого сімейного лікаря.

Інформація про лікарів

Контактні телефони сімейних лікарів

Ліцензія

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичниї осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань