Привітання міського голови С.Анощенка до Дня Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці та ветерани

Національної гвардії України!

Щиро вітаю вас з професійним святом та п’ятою річницею з Дня створення Національної гвардії України.

Боронити рідну землю та забезпечувати мирне життя свoгo народу – головні завдання, які покладені на це військове формування. Саме військовослужбовці Національної гвардії були одними з перших, хто у 2014 році став на захист територіальної цілісності та незалежності України. Серед них були і наші воїни-гвардійці - військовослужбовці в/ч 3045 Національної гвардії України. І сьогодні ви з честю виконуєте службово-бойові завдання, - захищаєте важливі об’єкти міста і держави, обороняєте рідну землю у війні на сході України.

Тож, в день свята, бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, мужності, невичерпного оптимізму та наснаги, мирного неба над головою.

Нехай любов до України, бойовий приклад дідів-прадідів, народна любов надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння Батьківщині.

З повагою, міський голова С.Анощенко