Сесію скликано на 3 квітня

Міським головою Сергієм Анощенком видано розпорядження про скликання 33 сесії Вараської міської ради на середу, 3 квітня 2019 року.

Дата проведення сесії змінюється вже вчетверте, адже три засідання підряд (1 лютого, 22 лютого і 7 березня) не було кворуму – до сесійної зали не приходили депутати від партій «БПП», «Батьківщини», «УНП» та «Сила людей».

У порядку денному сесії, запланованої на 3 квітня, значаться все ті ж важливі для громади міста питання щодо зменшення тарифів населенню, встановлення надбавок до окладів освітянам, виділення коштів на медицину, ремонт доріг, шкіл та ліфтів.

У разі, якщо депутати не проігнорують засідання сесії вчетверте, у середу буде розглянуто 70 проектів рішень. Зокрема:

-  «Про скасування рішень виконавчого комітету Вараської міської ради від 13.11.2018 № 197 «Про встановлення тарифів для КМКП на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) з 01.12.2018 року» та від 13.11.2018 №198 «Про встановлення тарифів для КМКП на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води з 01.12.2018 року»;

-  «Про встановлення надбавок до посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти».

Розпорядження міського голови №100 від 29 березня 2019 року "Про скликання тридцять третьої сесії Вараської міської ради сьомого скликання"

«Сподіваюсь, здоровий глузд у депутатів нарешті переможе, і вони таки зберуться на сесію, щоб подбати про інтереси громади, яка їх обирала, - зазначив міський голова Сергій Анощенко. - Адже поки депутати, забувши про людей, направляють усі зусилля на підготовку до виборів Президента, місто страждає через затягування вирішення вкрай важливих для усієї нашої громади питань».