20 грудня - «бюджетна» сесія

10 грудня 2019 року у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Основним питанням порядку денного було опрацювання та обговорення пропозицій до проекту рішення «Про бюджет Вараської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». У ході роботи головні розпорядники коштів (зокрема, представники освітньої, культурної та соціальної галузей) озвучували свої потреби у фінансуванні на наступний рік.

А вже у сьогодні, 20 грудня 2019 року, відбудеться позачергова тридцять восьма сесія Вараської міської ради сьомого скликання, під час якої депутати розглянуть проект рішення «Про бюджет Вараської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».