Звернулися за підтримкою до обласної влади

Депутат Рівненської обласної ради Борис Бірук направив звернення до обласної влади щодо допомоги та підтримки у вирішенні проблемних питань в умовах загрози поширення коронавірусу та забезпечення потреби медиків Вараської ОТГ медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами на суму 2 мільйони 935 тисяч 240 гривень.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 20 березня, члени комісії з питань ТЕБ та НС погодили виділення 2 мільйонів гривень з резервного фонду міста. За ці кошти придбають засоби індивідуального захисту, продукти харчування тривалого зберігання, вироби медичного призначення та спеціальне медичне обладнання.

Відповідно до чинного законодавства, додатково розглянуть це питання завтра, 24 березня, під час засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.