Представники релігійних конфесій звернулися до громади Вараша

14 квітня міський голова Сергій Анощенко зустрівся з представниками релігійних конфесій Вараша, аби подякувати їм за відповідальне ставлення до страшної небезпеки, яку становить епідемія коронавірусу та обговорити формат безпечного святкування Великодня.

Зустріч пройшла під час роботи комісії з питань ТЕБ та НС. Члени комісії звернулися до священнослужителів Вараської ОТГ з проханням максимально дотримуватися офіційно запроваджених Урядом України правил карантину, аби не наражати себе, своїх близьких та рідних, а також всіх віруючих на небезпеку.

Присутні представники релігійних громад погодилися з тим, що лише спільними зусиллями ми зможемо зупинити поширення небезпечного вірусу, гарантуючи для всіх віросповідну свободу та створюючи умови, аби суспільство у якнайкоротшому часі повернулося до звичного ритму життя.

Звернення представників релігійних конфесій до громади Вараша: