З професійним святом привітали працівників пожежно-рятувальної частини

17 квітня в Україні відзначається День пожежної охорони.

З професійним святом працівників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області привітав міський голова Сергій АНОЩЕНКО.

«Ви не раз доводили безмежну відданість своїй справі, завжди проявляли готовність прийти на допомогу кожній людині. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії та врятовані людські життя.

І хоча сьогодні не маю можливості особисто привітати кожного з вас, щиро дякую за службу, яку ви несете і вдень, і вночі, за вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з безжалісними стихіями.

Від усього серця бажаю усім вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях», - зазначив у своєму зверненні міський голова.

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Анощенка, за сумлінне виконання службових обов’язків, ліквідацію пожеж та їх наслідків та з нагоди Дня пожежної охорони, грамотами та грошовими винагородами відзначено працівників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області:

- Наталію Миколаївну Басараб, молодшого сержанта служби цивільного захисту, диспетчера;

- Андрія Васильовича Берника, старшину служби цивільного захисту, командира відділення, водія;

- Сергія Романовича Бігуна, сержанта служби цивільного захисту, водія;

- Миколу Петровича Водька, старшого прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення;

- Сергія Анатолійовича Кота, прапорщика служби цивільного захисту, водія;

- Анатолія Юрійовича Купчишина, прапорщика служби цивільного захисту, водія;

- Олексія Васильовича Макалюка, сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника;

- Андрія Олександровича Пашка, старшину служби цивільного захисту, водія;

- Віталія Михайловича Хандоку, прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення – водія;

- Володимира Вікторовича Шепетька, сержанта служби цивільного захисту, водія;

- Юрія Анатолійовича Дудіка, майора служби цивільного захисту, заступника начальника;

- Михайла Володимировича Слюсаря, старшину служби цивільного захисту, водія.

Грамотами та грошовими винагородами також відзначили пенсіонерів пожежної охорони Вараського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області:

- Валерія Арсентійовича Безушка;

- Михайла Івановича Бірука;

- Леоніда Юрійовича Ковальчука;

- Миколу Васильовича Кривка;

- Віктора Степановича Ярощука.