22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Шановні мешканці громади!

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.

День початку війни став в Україні історичним днем  скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Він нагадує нам про всіх загиблих в боях та закатованих у фашистських таборах, померлих у тилу від голоду та поневірянь.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

Сьогодні Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які з честю захищають незалежність і суверенітет української держави. Мирні громадяни гинуть від рук новоявленого агресора.

Щиро дякуємо мужнім оборонцям рідної землі різних часів за самовіддане служіння Батьківщині. Схиляємо голови у хвилині мовчання перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Миру, єдності, сили та стійкості всім нам. Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Вічна пам’ять загиблим!

міський голова Сергій АНОЩЕНКО