ЗНО у Вараші пройде в безпечних умовах

Зовнішнє незалежне оцінювання у Вараші цьогоріч відбудеться у безпечних умовах, адже для цього область отримала благодійну допомогу, - інформує управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

Для пунктів основної сесії ЗНО Вараша від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надійшло 152 пляшки дезінфікуючого засобу для рук, 40 літрів дезінфікуючого засобу для поверхонь, 14 одноразових медичних ізоляційних халатів, 14 захисних щитків та 4 пірометри. Усі засоби розподілені між 2 пунктами проведення основної сесії ЗНО міста. Також пункти тестування отримали 3 588 медичних масок від Групи Нафтогаз.

Крім того, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, протягом 19-23 червня 2020 року 158 педагогічних працівників, які будуть працювати в пунктах основної сесії ЗНО-2020 Вараша, безкоштовно пройдуть імуно-ферментний аналіз (ІФА).