Відбулося засідання комісії з реорганізації ДЗ «СМСЧ №3»

28 серпня 2020 року відбулося ІІ пленарне засідання 43 сесії Вараської міської ради. Під час засідання було прийнято важливе рішення, що стосувалося перетворення державної лікарні «СМСЧ №3» в комунальний заклад: «Про реорганізацію Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради Рівненської області «Вараська міська багатопрофільна лікарня».

Даним рішенням рада затвердила Статут комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараська міська багатопрофільна лікарня» та створила комісію з реорганізації юридичної особи державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України».

Сьогодні, 31 серпня 2020 року, відбулося перше засідання комісії з реорганізації державного закладу.

Засідання пройшло під головуванням голови комісії, заступника начальника з медичної частини ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Тетяни Латишенко, за участі міського голови Сергія Анощенка, заступника міського голови Ніни Зубрецької, державного реєстратора Віри Сергійчук, представників лікарні й працівників виконавчого комітету.

Відповідно до прийнятого радою рішення, присутні обговорили та визначили послідовність подальших дій, необхідних для перетворення державного закладу в комунальну лікарню. Відтак, голові комісії доручено:

- Повідомити, у встановленому законодавством порядку, державного реєстратора про прийняте рішення з наданням необхідних документів для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

- Попередити працівників державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України» про зміну істотних умов праці та можливе вивільнення в зв’язку з реорганізацією закладу у комунальне некомерційне підприємство Вараської міської ради «Вараська міська багатопрофільна лікарня».

- Забезпечити державну реєстрацію та здійснити всі інші необхідні організаційно-правові заходи, пов’язані із реорганізацією державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України».

- У встановленому законодавством порядку скласти передавальний акт з висновками комісії та подати їх на затвердження Вараській міській раді.

Увесь вищезазначений процес триватиме не менше двох місяців, адже, відповідно до чинного законодавства, мінімальний термін для заявлення кредиторами своїх вимог з дня опублікування повідомлення про рішення щодо реорганізації Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України» становить 2 місяці.