1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої громади.

День людей похилого віку - винятковий день, який приходить до кожного з нас, як приходить розуміння величі прожитих років, швидкоплинності часу. Цей день - символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності  батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям  за  багаторічну самовіддану працю на благо нашої громади.

Нехай ця осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!  Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!  Миру вам, оптимізму і благополуччя!