Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем захисника України

Дорогі захисники України!

Шановна вараська громадо!

14 жовтня, в день християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці - берегині нашого народу, покровительки війська і козаків, ми відзначаємо День захисника України, День українського козацтва та 78-му річницю створення УПА.

Це – ще одна нагода для того, аби згадати і вшанувати наших мужніх захисників, які в різні часи історії  боронили українську державу та її народ від ворожих зазіхань, відстоювали свободу і незалежність України.

Тож шановні наші захисники, учасники Операції Об’єднаних сил на сході України, військовослужбовці,  прийміть вітання з нагоди вашого свята і щирі слова вдячності за вірне служіння Україні та її народу! Ваш патріотизм і мужність дають нам впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні.

У цей святковий день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших воїнів, аби кожен з них повернувся живим та неушкодженим до своєї домівки та  родини.

Нехай Господь посилає благополуччя, достаток, щастя у ваші сім’ї та домівки і мир нашій Батьківщині.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, міський голова

Сергій АНОЩЕНКО