А Вас запросили на вибори?

Відділ ведення Державного реєстру виборців Вараської міської ради, запрошує всіх виборців перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців  на офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" за допомогою онлайн-сервісу "Особистий кабінет виборця" перейшовши за посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111 та в попередніх  списках виборців на Вашій виборчій дільниці.

Особливо це стосується виборців які:

• не отримали запрошення на вибори;
  • у 2001-2002 роках  досягли повноліття (18 років);
  • виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на попередніх виборах;
  • виявили неточності у запрошенні;
  • зміни місце реєстрації;
  • змінили прізвище, ім’я, по батькові, дату чи  місце народження;
  • мають інформацію про помилкове включення до списків  інших людей, які не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли, тощо).

Якщо Вас запросили і Ваші прізвище, ім'я, по батькові та виборча адреса вказані вірночекаємо Вас на виборчій дільниці 25 жовтня  2020 року.  Проте,  якщо Вас не запросили - це привід прийти та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців. Заяву можна подати як до дільничної виборчої комісії, так і до Державного реєстру виборців. Така заява приймається до 19 жовтня 2020 року, оскільки  20 жовтня 2020 року Центральна виборча комісія формує уточнені списки виборців, за  якими здійснюватиметься голосування у день виборів.

Відділ  ведення Державного реєстру виборців Вараської міської ради знаходиться  за адресою: м.Вараш, майдан Незалежності, 1,  каб.212.

Розпорядок роботи:

Понеділок-четвер  з 8:00 до 17:15 год.

П'ятниця: 08:00-16:00 год.

Субота, неділя:10:00-16:00 год.

Обідня перерва: 13:00-14:00 год.

Контактні телефони тел. 2-33-43, 2-34-83.

Для внесення змін до Реєстру  необхідно надати відповідні документи документи:

- паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України для осіб, які нещодавно набули  громадянства України;

- свідоцтво про укладення шлюбу (для зміни прізвища, імені чи по батькові);

- доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу);

-  довідка МСЕК (для оформлення НСП);

- свідоцтво про смерть (для виключення померлого виборця з Реєстру).