Привітання міського голови Олександра Мензула з Днем енергетика

Шановні енергетики!

Серед провідних галузей, що зміцнюють економічну могутність нашої держави – є енергетика, яка наповнює життєдайною силою практично усі сфери людської діяльності. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

Висловлюю всім працівникам енергетичної галузі міста щиру вдячність за самовіддану працю, за високу майстерність та професіоналізм, за комфорт та затишок у наших будинках.

Сьогодні з впевненістю можна сказати - від вашої праці залежать не лише добробут жителів територіальної громади, стабільна робота підприємств та установ, але й енергетична безпека держави. Результат вашої діяльності – вагомий внесок у розвиток інфраструктури Вараської міської територіальної громади та у бюджет  міста і регіону.

Тож бажаю всім вам натхнення та успіхів у реалізації професійних завдань, планів і задумів. Міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, миру, злагоди вам і вашим родинам.

З повагою міський голова Олександр МЕНЗУЛ