Підведені підсумки обласного конкурсу «Кращий позашкільний навчальний заклад року»

Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області – знову серед переможців!

За результатами проведення обласного конкурсу «Кращий позашкільний навчальний заклад року», заклад позашкільної освіти міста Вараш ввійшов у трійку лідерів, здобувши почесне ІІ місце у номінації «Комплексний позашкільний навчальний заклад».

За підсумками журі, педагогічний колектив закладу довів, що система освітнього процесу позашкільної освіти Вараша спрямована на формування пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентностей вихованців та забезпечує здобуття якісної позашкільної освіти. Пріоритетним завданням діяльності закладу у 2020-2021 навчальному році є модернізація освітньої діяльності відповідно до запитів суспільства і держави та спрямована на забезпечення формування компетентностей та розвиток здібностей у дітей та учнівської молоді.

Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджений грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та цінним подарунком.