Формується молодіжна рада при виконавчому комітеті

Відповідне рішення про утворення ініціативної групи з формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Вараської міської ради затверджено на засіданні виконавчого комітету 23 лютого.

Молодіжну раду створюють з метою залучення молоді у процес розроблення, прийняття актів щодо вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері та контролю за їх виконанням та у зв’язку із підписанням 29 січня 2021 року Меморандуму між Вараською міською радою, ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» та громадськими організаціями міста.

Персональний склад ініціативної групи:

Бураков Євген -  голова ініціативної групи, голова організації молоді ВП РАЕС ДП НАЕК «Енергоатом»

Бабік Володимир - представник ГО «Активна молодь міста»

Хлібович Богдан - голова Вараської міської ради старшокласників «Ватра»

Радчук Вікторія - представник ГО «Станиця Вараш Пласту-Національної скаутської організації України»

Євстігнєєв Андрій - представник ГО «УкрЯТ в Рівненській області»

Чернявський Дмитро Олегович- член ініціативної групи, представник ГО «Ольбери»

Антонюк Анастасія -  представник ГО «Активна молодь міста»

Харечко Станіслав -   представник спортивного клубу «AmberTriSports»

Ініціативній групі доручено вжити заходів щодо організації та проведення установчих зборів молодіжної ради при виконавчому комітеті Вараської міської ради на 2021-2023 р.р. в установленому порядку.