Чемпіони області з кікбоксингу

12 - 14 березня  в м. Рівне, у  приміщенні спортивного залу  "Будокан", відбувся Чемпіонат Рівненської області з кікбоксингу "WAKO",  серед усіх вікових категорій   з дотриманням  карантинних вимог.

У  запеклих поєдинках взяли участь 190 спортсменів клубів: "Будокан", "Праджат",  Здолбунів "ВАКО", "КДЮСШ ВП РАЕС", "Легіон" (Рівне),  "Ліга Чемпіонів", "ДЮСШ №5", "Школа мужності".

13 березня за медалі боролися представники рингових дисциплін, а 14 березня - представники татамі дисциплін.

Команда КДЮСШ ВП РАЕС була представлена 18 спортсменами, які приймали участь в рингових дисциплінах (розділи фул- контакт і лоу-кік, дозволена участь спортсменів з 11 років) і показали такі результати в своїх вікових та вагових категоріях:

І місце - Отченко Даниїл, Полюхович Максим, Кущик Владислав, Примачик Максим, Шуреберко Микита.

ІІ місце - Серховець Андрій, Лобанов Данило, Анцибор Дмитро, Лк'яневич Микола, Лютко Даниїл, Чурилович Юрій, Кравченко Дмитро, Долганов Артемій.

ІІІ місце - Грушевський Ярослав, Ситайло Євген, Кушнаренко Сергій, Шемелов Павло, Костючок Владислав.

Готували спортсменів до змагань – тренер Віктор Дудаш та заслужений тренер України Олександр Кравченко.

Вітаємо переможців!

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту