Установчі збори молодіжної ради заплановано на 11 травня

Установчі збори молодіжної ради Вараської міської територіальної громади відбудуться 11 травня 2021 року о 17 годині 30 хвилин у приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради (майдан Незалежності, буд.1, 3-й поверх, «зелена зала»).

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

- представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики на території Вараської МТГ;

- представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу;

-  жителями  Вараської МТГ, які делегуються до складу молодіжної ради з власної ініціативи.

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах необхідно заповнити аплікаційну онлайн форму.

В аплікаційній формі потрібно долучити письмову згоду відправника на обробку його персональних даних у довільній формі та прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради (у разі делегування від інституту громадянського суспільства).

Заявки приймаються ініціативною групою до 11 квітня 2021 року включно.

Персональний склад ініціативної групи:

Бураков Євгеній - голова ініціативної групи, голова ОМ ППО РАЕС

Бабік Володимир - представник ГО «Активна молодь міста»

Хлібович Богдан - голова Вараської міської ради старшокласників «Ватра»

Радчук Вікторія - представник ГО «Станиця Вараш Пласту-Національної скаутської організації України»

Євстігнєєв Андрій - представник ГО «УкрЯТ в Рівненській області»

Чернявський Дмитро - член ініціативної групи, представник ГО «Ольбери»

Антонюк Анастасія - представник ГО «Активна молодь міста»

Харечко Станіслав - представник спортивного клубу «AmberTriSports»

Контактна особа: Бабік Володимир, 096-192-29-89, lawmailbabik@gmail.com.