Акція "Копійки рятують життя!" в Заболотті

З 19 листопада 2020 року в селі Заболоття стартувала благодійна акція "Копійки рятують життя", яка діяла до кінця березня 2021 року.

В рамках акції у магазинах села та в приміщенні школи Заболоття було  розміщено скарбнички, куди учні школи, мешканці села приносили та кидали копійки та купюри, які вийшли або з часом мають вийти з обігу. Зокрема, це монети номіналом 25 копійок, а також монети по 1 гривні та купюри до 2003 року випуску.

Усі гроші було посортовано й відвезено в банк для обміну. За спільним рішенням з адміністрацією школи всі зібрані гроші, це кошти в сумі 1500 гривень, передали Світлані Скібчик . Це дитина, яка  потребує фінансової допомоги у зв'язку з тим, що перенесла дві операції.

Копійки та купюри, які з часом мали піти  у смітник, або мали лежати просто у домівках допомогли зробити добру справу.

Велика подяка усім, хто долучився до добрих справ, усім дітям, які з дому несли в торбинках копійки, усім причетним!

Дякую за підтримку! Будьте здорові!

Староста села Заболоття  Ольга Ярошик